Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4300 hodnocení
5
4214x
4
47x
3
5x
2
4x
1
30x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ nízké ceny, bohatý sortiment
Rychlé doručení.
+ Cena a doprava
+ zboží celkem v rozumných cenách ,dodání v normě,
- nevýhodou je že se zbožím přišlo plno odpadu a to se mi nelíbí!!!
jinak spokojenost
+ Rychlé vyřízení obejdnávky, bezva ceny
+ Velký výběr
+ Snadné a rychlé vrácení zboží
Dobrá sortimentní nabídka.
Skvělý obchod, výborná obsluha.
+ První zkušenost, obchod nezklamal, doporučuji!
spolehlivý
+ Perfektní dodávka
- Krátká otevírací doba po-pá do 16hod
+ Rychlé dodání
Velmi dobrý
+ Objednáno pohodlně z domova
Doporučuji
rychlé vyřízení objednávky, vše bez problémů
+ Rychlost, spolehlivost
+ Rychlost dodání, dobrá komunikace
+ velmi vstřícní a ochotní
+ rychlé jednání
Velký výběr kvalitního zboží, skvělá komunikace, rychlé dodání. Je to můj 3. nákup a vždy jsem byla maximálně spokojena...
+ Zboží přišlo dobře zabalené, nerozlámané. Měla jsem o plastové kbelíky strach.
+ Nejlevnější nabídka na trhu
- Zboží dorazilo až po týdnu
- Byl zaplacen kurýr PPL za 135,- (který u nás spolehlivě zaváží), zaplatila jsem předem, avšak bylo předáno bez upozornění dopravci 123kurýr za 110,-. Ten to povozil po ČR a předal České poště. Nechápu tento postup.
Zboží "skladem" bylo odesláno po pěti dnech. Asi neměli dost kbelíků, objednávala jsem 20 kusů. Nevím, nikdo se neozval, že by zboží nebylo. Pak byl docela adrenalin sledovat kde se zrovna balík nachází. Navštívil mnoho dep. Kurýra123 bych dobrovolně nezvolila. Vše ale přišlo dobře zabalené. Měla jsem fakt obavu, když jsem viděla kde to všude putuje, zda a v jakém stavu to dorazí. Nakonec se to přesně stihlo na narozeniny muže jako "technický" dárek. Zaplatila jsem kurýra PPL za 135,-, ale bylo odesláno 123kurýrem za 110,-. Který to navíc předal České poště.
